سوالات رايج سايت آموزش مداوم اينترنتي

1- شرایط مطالعه دوره های ارائه شده بر روی سایت چیست؟

مطالعه برنامه های آموزشی سایت برای همه آزاد و رایگان است.بعد از پایان هر برنامه و قبولی در ارزشیابی آن، در صورت نیاز به گواهی میتوانيد با پرداخت هزینه مربوطه گواهی نهایی شرکت در برنامه را دريافت نـمائيد.

2- چرا در سایت ثبت نام کنیم؟

با ثبت نام در سايت کارنامه تمامی برنامه های مطالعه شده شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت و در صورتی که برنامه ای را نیمه تمام رها کرده باشید می توانید با مراجعه به کارنامه، ادامه برنامه را از همان محلی که نیمه تمام مانده بود مطالعه فرمائید..امکانات دیگر سایت مانند شرکت در نظرسنجی و درخواست برنامه تنها برای ثبت نام شدگان مقدور است. در ضمن تا زمانی كه در سايت ثبت نام نكرده باشيد نمي توانيد از برنامه ها امتياز بگيريد. 

3- چگونه باید در سایت ثبت نام کنیم؟

به قسمت ثبت نام سایت مراجعه کرده و به راحتی با تکمیل تمام فیلدهای درخواستی، شامل اطلاعات شخصی و تحصیلاتی، در سایت ثبت نام کنید. براي ثبت نام بايد به موارد زير دقت كنيد:

براي انتخاب نام كاربري حتما از حروف انگليسي و عدد استفاده كنيد. بهترين انتخاب براي نام كاربري مي تواند كد ملي شما باشد.در صورتي كه آدرس پست الكترونيكي (email) خود را اشتباه وارد كنيد، كد فعال سازي برايتان ارسال نمي شود و شما نمي­توانيد password خود را دريافت كنيد و وارد سايت شويد. كد ملي حداقل بايد 10 رقمي بدون خط تيره يا فاصله باشد. قسمت آدرس نيز بايد بيش از 3 كلمه باشد. كدپستي حداقل بايد 10 رقمي باشد. شماره تلفن ثابت را با پيش شماره شهرستان وارد كنيد و تعداد شماره تلفن حداقل بايد 11 رقمي باشد. قسمت جامعه هدف، را با توجه به رشته تحصيلي خود انتخاب نماييد. به عنوان مثال در صورتيكه پزشك عمومي هستيد، بايد فقط گزينه پزشك عمومي را انتخاب كنيد.پس از انتخاب پزشك عمومي به دليل داشتن شماره نظام پزشكي فيلد شماره نظام پزشكي براي شما باز مي شود.در اين قسمت بايد شماره نظام پزشكي خود را وارد كنيد.اگر جامعه هدف شما جزء گروه هايي مي باشد كه نظام پزشكي ندارد، فيلد نظام پزشكي براي شما نشان داده نخواهد شد.در صورتيكه جزء گروه هاي خاص هستيد، به عنوان مثال پزشكان خانواده حتما گزينه پزشكان خانواده را تيك بزنيد.

4- پرداخت هزینه برنامه ها چگونه است؟

براي دريافت اطلاعات حساب به قسمت پرداخت از طريق فيش بانكي در منوي اصلي مراجعه كنيد. پس از پرداخت از طريق فيش بانكي، اطلاعات فيش شما طي 2 هفته به تاييد حسابداري دانشكده مجازي و مدير سايت خواهد رسيد، سپس به صورت اتوماتيك در صورت ثبت نام در سامانه آموزشی ، اطلاعات برنامه اي كه شما آن را با موفقيت گذرانده ايد و فيش آن توسط مدير سايت تاييد شده  است، در پروفايل شخصي شما وارد مي شود و شما امتياز برنامه را كسب خواهيد كرد.

5- در صورت قطع شدن اینترنت در زمان مطالعه برنامه نیمه تمام چه می شود؟

کلیه برنامه هایی که به هر دلیلی اعم از قطع اینترنت یا فرصت نداشتن مخاطب، نیمه تمام بماند در آخرین کلیک برنامه حفظ (save) می شود و در سابقه مطالعاتی مخاطب تحت عنوان نیمه تمام ثبت می شود. لازم به ذکر است که این اتفاق تنها در صورتی که مخاطب محترم قبل از مطالعه در سایت ثبت نام کرده باشد اتفاق می افتد. شما می توانید در زمان بعدی با مراجعه به  سابقه مطالعاتی خود برنامه را از همان محلی که نیمه تمام مانده بود ادامه دهید.